Reference o technické zdatnosti a výtvarném talentu

Osobní předpoklady.

Tvůrce webových stránek by měl splňovat dvě dovednosti, které se zřídka nacházejí u jedné osoby. Jedním předpokladem je dobré logické a analytické myšlení, které umožní autorovi grafický návrh kódovat, ale také propojit, případně programátorsky vytvořit prostředí pro správce a vlastníka v co nepřívětivějším rozhraní. Druhým předpokladem je výtvarné cítění, které povolí webmasteru vytvořit stránky na které se jde koukat se zalíbením. Když přidáte k autorovým dovednostem reklamní a účelovou empatii k tvořenému projektu, máte pohromadě ty nejlepší předpoklady, pro skvělé výsledky.

Webové reference.

Pracoval jsem i na dalších projektech, ale nemám právo je uvést v referencích.

Web Lyrik Web PanBAZAR
Web souží k inzerci a je tedy vybaven možností vkládat, editovat a mazat inzeráty. Dál slouží k vyhledávání inzerátů s možnou reakcí a koupí nabízeného. Grafický návrh a značná část struktury webu vznikla spoluprací s majitelem. Výsledkem je velmi přehledný a snadno obsluhovatelný bazar u kterého jsem vytvořil kódování xhtml, CSS, PHP a databázi MySQL. Předpokládaná cena 10 000Kč.
Web TJ Rytmus Web TJ Rytmus
Informativně reklamní web který jsem vytvořil od návrhu funkčnosti a uživatelské přehlednosti, přes grafické ztvárnění po koderské práce. Součástí je také formulář s PHP a MySQL v pozadí pro vkládání novinek a aktualit. Při kontaktu s vlastníkem jistě získáte dobré reference na společnou spolupráci při vývojové činnosti. Předpokládaná cena 8 000Kč
Web Lyrik Web Lyrik
Jedná se o informativní web. Vytvořil jsem jej od výtvarného návrhu, přes registraci domény a hostingu, koderské a programátorské skripty. Systém umožňuje přes formuláře vkládat nové básně a povídky v různých fontech a zarovnáních. Navíc vlastník může pomocí formulářů vytvořit další tématický okruh tvorby. Předpokládaná cena 8 000Kč.
Web Videopůjčovna Web Videopůjčovny
Jedná se o presentativně informativní web. Vytvořil jsem od vkusné grafiky, až po koderskou práci. Vlastník si po zaučení sám vkládá přes ftp připojení novinky. Můžete se u něj zeptat na referenci o vzájemné spolupráci. Předpokládaná cena 2 500Kč.
Web tenisového odílu Letovice Jedná se o informační web, který má na pozadí jednoduše ovladatelný redakční systém. Hlavní admin může vytvářet stránku v různých grafických variantách a k nim vytvořit správce. Tedy podadminy kteří se starají jen o stránku-y na které mají oprávnění. Web má také informační systém o obsazení tenisové haly.
Předpokládaná cena 8 000Kč.
Web René z moštárny Web Réné z moštárny
Stejně jako v ostatních případech i tenhle presentační web jsem vytvořil ve všech pracovních úkonech. Za zmínku stojí grafické zpracování, které je originální na každé straně.

Několik kreseb.

Několik málo kreseb z posledních dnů, které jsem vytvořil jako ilustraci k básním.

 
Webmaster © Vlado Matuška VladoMatuska@seznam.cz